Marketingové strategie
a komunikační koncepty

Dlouhodobé strategie značek, kreativní koncepty pro dílčí kampaně, ale i každodenní drobné aktivity na podporu prodeje.

Vymyslíme, zrealizujeme, vyhodnotíme… to vše vždy
s důrazem na dosažení konkrétního cíle a konzistenci komunikace značky.

V nejzábavnějším hračkářství na světě
nesmí být nuda ani náborová kampaň.

Jak pojmout vánoční kampaň tak, aby nikdo nezůstal na pochybách, že Hamleys a Vánoce k sobě prostě patří? Jednoduše… Vánoce jsou Hamleys!

Propracovaný koncept Vánoce jsou Hamleys funguje úspěšně už 4. rokem. A co je na něm nejlepší? Možná že si claim každý pamatuje? Možná desetitisíce dětí, které si díky němu napsaly dopis Ježíškovi přímo v hračkářství? Možná vánoční skřítek, který si vždy rád vyslechne, co si děti od Ježíška přejí? Možná fakt, že se do Hamleys na Vánoce zákazníci vždy hojně a rádi vracejí? Výběr necháme na vás :).

Marketingové strategie
a komunikační koncepty

Dlouhodobé strategie značek, kreativní koncepty pro dílčí kampaně, ale i každodenní drobné aktivity na podporu prodeje.

Propracovaný koncept Vánoce jsou Hamleys funguje úspěšně už 4. rokem. A co je na něm nejlepší? Nevíme - možná že si claim každý pamatuje? Možná desetitisíce dětí, které si díky němu napsaly dopis ježíškovi přímo v hračkářství? Možná vánoční skřítek, který si vždy rád vyslechne, co si děti od ježíška přejí? Možná fakt, že se do Hamleys na Vánoce zákazníci vždy hojně a rádi vracejí? Výběr necháme na vás :).

I plyn jde prodávat se zapojením emocí! Koncept Život na plný plyn reflektuje, jak moc si můžete díky úsporám užívat života, když zvolíte Tomegas.

© 2020 Marketing Studio I Made in Karlín I Ochrana osobních údajůstudio@marketingstudio.cz

© 2020 Marketing Studio I Made in Karlín

Ochrana osobních údajůstudio@marketingstudio.cz