Sociální sítě

Víme, jak zefektivnit vaše sociální sítě!

Známe algoritmy a sledujeme nejnovější trendy. Pro váš Instagram, Facebook, Tik Tok a Linkedin připravíme ten nejlepší obsah. Náš tým tvoří specialisté na sociální sítě, grafici, fotograf a copywriter. Společně vytváříme originální příspěvky (jpg, gify i video), které nejen přitáhnou pozornost followerů, ale také zvýší dosah a zapojení fanoušků vašeho profilu.

Zvýšení zájmu o příspěvky

Soutěže, výzvy, kvízy, real time marketing. Tyto a další nástroje využijeme ke zvýšení engagementu. To znamená kvalitnější zapojení followerů a větší množství komentářů a lajků.

Postaráme se také o konzistentnost komunikace, aby váš profil komunikoval celistvě a profesionálně. Fotky, videa, grafika – všechno musí ladit!

logo mentos

Zvýšení dosahu

Reach příspěvků je ovlivňován mnoha faktory. Čas zveřejnění, obsah příspěvku, ale také jeho formát. Vy ale nemusíte sledovat novinky z Metaversu. My se postaráme o vše, abychom splnili cíle zvyšování dosahu a počtu sledujících.

hamleys

Úspěšný Tiktok

TikTok je skvělý kanál pro oslovení Generace Z. Jde o nejrychleji rostoucí sociální síť v ČR v r. 2021. Již nyní ji v ČR používá přes 1,5 milionu lidí.

heart

Vybudovali jsme nejúspěšnější
TikTok kanál českých hračkářství
s 1,1 mil. lajků.

chart

Připravujeme strategii a kreativu videí. Realizujeme streamy, odpovídáme na dotazy, reagujeme na TikTok trendy.

top ten

Realizujeme placenou propagaci na TikToku. Kampaň pro hračkářství Hamleys se dostala do celosvětového TOP10 reklam v kategorii Sport a zábava.

Chcete vylepšit prezentaci na sociálních sítích? Spojte se s námi!​